[Ukrainian] Конотопська відьма Григорія Федоровича Квітки-Основ'яненка - kaz

Deutsche Projekte, Nederlandstalige Projecten, Proyectos en español, projets en français, Projekty po polsku, 日本語のプロジェクト
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

повість Конотопська відьма Григорія Федоровича Квітки-Основ'яненка (1778 - 1843)
Pending. Щось відоме, з гумором і містикою.
Входить до списоку 100 найкращих українських літературних творів (за версією Українського ПЕН-клубу). (Автор анотації: Hanna Ponomarenko)
Джерело тексту (будь ласка, читайте лише з цього тексту!): https://archive.org/details/tvoryhryhoryiakv01kvit/page/221/mode/2up

Кінцевий термін: Надішліть свій запис протягом 2-х місяців після подання заявки. Якщо ви не можете завершити запис протягом цього часу, будь ласка, опублікуйте повідомлення у цій темі, щоб відмовитися від своєї заявки або попросити BC про подовження строку. Якщо ваш запис не буде завершено до кінцевого терміну, ваша заявка може бути передана іншій людині на розсуд BC.

Заявки на секції: Перегляньте список доступних секцій у Magic Window нижче. Натиснувши "Reply" у цій темі, напишіть, яку секцію ви хотіли б записати.

Новачок у записі? Щоб отримати подальші інструкції, перегляньте наш Посібник для новачків у світі звукозапису. Короткий посібник із наших необхідних технічних налаштувань можна знайти тут. Коли ви публікуєте файл, будь ласка, повідомте BC, яке ім’я ви хотіли б використовувати в нашому каталозі.

Рівень контрольного прослуховування: Стандартний
Потенційні PL (контролюючі слухачі), будь ласка, ознайомтесь з Посібник для контролюючіх слухачів.

Будь ласка, не завантажуйте та не слухайте файли незавершених проєктів, якщо ви не є BC або PL. Наші сервери не налаштовані для обробки великого обсягу трафіку. Будь ласка, зачекайте завершення проєкту. Дякуємо!

Magic Window:



BC Admin
Налаштування запису LibriVox: моно (1 канал), частота дискретизації 44100 Гц, постійна швидкість передачі даних MP3 128 кбіт/с. Дивіться Технічні характеристики

Початок запису:
На початку залиште від 0,5 до 1 секунди тиші.

Скажіть:
"Секція # повісті Конотопська відьма Григорія Федоровича Квітки-Основ'яненка. Цей звукозапис зроблено для проєкту ЛібріВокс. Усі звукозаписи ЛібріВокс є суспільним надбанням. Щоб отримати більш докладну інформацію або зареєструватися в якості волонтера, будь ласка, відвідайте сайт: лібрівоксКРАПКАорг." [Необов'язково: "Читає ваше ім'я."]" Конотопська відьма Григорія Федоровича Квітки-Основ'яненка. Назва секції (колонка Title)."
В кінці запису:
Скажіть:
"Кінець # секції." [На бажання, якщо не сказано на початку: "Читав(ла) ваше ім'я, місто, дата."]
Якщо ви записуєте останню секцію книги, додайте:
"Кінець повісті Конотопська відьма Григорія Федоровича Квітки-Основ'яненка."
Наприкінці залиште 5 секунд тиші.

Назва файлу: konotopskavidma_##_kvitkaosnovanenko_128kb.mp3 де ## — номер секції. (e.g. konotopskavidma_01_kvitkaosnovanenko_128kb.mp3)

Завантажте до завантажувача Лібрівокс: https://librivox.org/login/uploader
Image
(Якщо у вас виникли складнощі з читанням зображення вище, зверніться до адміністратора)

Виберіть MC: Kazbek

Скопіюйте та вставте посилання на файл, створене завантажувачем, у нове повідомлення в цій темі разом із тривалістю файлу (mm:ss). Слідкуйте за цією темою щодо зауважень від PL/DPL.

Якщо у вас виникли запитання, не соромтеся запитувати! Просто напишіть у цій темі.
Last edited by HannaPonomarenko on June 11th, 2022, 6:56 am, edited 2 times in total.
Kazbek
LibriVox Admin Team
Posts: 6466
Joined: April 24th, 2019, 12:06 pm

Post by Kazbek »

Добрий день, Аня. Чарівне вікно готове для заповнення. :)

Міша
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

Дякую, аж підскакую :D
Ніби розмалювала віконце.
Будь ласка, запишіть мене в DPL. До речі, чи не хочете Ви бути PLем для DPLя?;)
Kazbek
LibriVox Admin Team
Posts: 6466
Joined: April 24th, 2019, 12:06 pm

Post by Kazbek »

Записав. Тепер можна податися до Readers Wanted. Бути PLем зголошуся тільки якщо вас не цікавлять зауваження щодо наголосів та інших мовних нюансів. :)

Міша
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

Kazbek wrote: June 7th, 2022, 4:48 pm Бути PLем зголошуся тільки якщо вас не цікавлять зауваження щодо наголосів та інших мовних нюансів. :)

Міша
Згода:)
TanG
Posts: 386
Joined: December 10th, 2020, 8:37 am
Location: Faine Misto

Post by TanG »

Ой! Це ж така спокуса, така спокуса!
Де б тільки час знайти... :hmm:
TanG
Posts: 386
Joined: December 10th, 2020, 8:37 am
Location: Faine Misto

Post by TanG »

Можна мені 11 секцію, будь-ласка?
becevka
Posts: 81
Joined: July 24th, 2017, 9:44 pm
Location: Austin, TX

Post by becevka »

Пробую попідтягувати свої хвости в читанні і слуханні, спробую заодно зробити секцію 1 і 2, якщо не шкода))
Wolfgang Bas
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

TanG wrote: June 14th, 2022, 2:30 pm Можна мені 11 секцію, будь-ласка?
Твоя! Дякс :D
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

becevka wrote: June 14th, 2022, 8:54 pm Пробую попідтягувати свої хвости в читанні і слуханні, спробую заодно зробити секцію 1 і 2, якщо не шкода))
Для Вас нічого не шкода. Секції 1 і 2 Ваші. Дякс :9:
ShiNeko
Posts: 2504
Joined: June 5th, 2013, 9:35 am
Location: Pearl near the Sea

Post by ShiNeko »

Здрастуй, Аня! Я візьму секції 3 та 4.
~Anastasiia
Multilingual Monthly Poem like Weekly Poetry but for all languages🗺
Сборник рассказов Л. Андреева
"Кобзар" Шевченко several short roles: "Гайдамаки", "Великий льох" 🎭
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

ShiNeko wrote: June 25th, 2022, 9:03 am Здрастуй, Аня! Я візьму секції 3 та 4.
Твої! Дякс :9:
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

PM'нула читачів секцій 1, 2, 11.
HannaPonomarenko
Posts: 1646
Joined: May 25th, 2020, 1:44 pm

Post by HannaPonomarenko »

Домовилися про відстрочку секції 11 на 2 тижні.
becevka
Posts: 81
Joined: July 24th, 2017, 9:44 pm
Location: Austin, TX

Post by becevka »

Секція 1

https://librivox.org/uploads/kazbek/konotopskavidma_01_kvitkaosnovanenko_128kb.mp3 16:54

якщо все піде по плану, завтра буде секція 2.
Соррі за затримку
Wolfgang Bas
Post Reply