Ukrainian suggestions

Deutsch, Español, Français, Nederlands, Polski, Português, 日本語 ...
HannaPonomarenko

Post by HannaPonomarenko » February 9th, 2021, 4:49 pm

pess wrote:
February 9th, 2021, 9:47 am

У меня опыта 0 в таком, я не совсем понимаю что мне делать, но я не против попробовать!
Рина, вот ссылка с ссылками viewtopic.php?f=28&t=13515

Фраза "We like to see some familiarity with LibriVox systems before becoming a book coordinator." говорит, что пока что нам не разрешат - надо всё-таки немного опыта. Но и мы никуда не спешим :D
Осваивайся, пожалуйста, в комфортном для себя режиме, и если желание запустить повесть "Конотопська вiдьма" останется, будем очень рады.

Спасибо)

pess

Post by pess » February 9th, 2021, 11:14 pm

HannaPonomarenko wrote:
February 9th, 2021, 4:49 pm

Рина, вот ссылка с ссылками viewtopic.php?f=28&t=13515

Фраза "We like to see some familiarity with LibriVox systems before becoming a book coordinator." говорит, что пока что нам не разрешат - надо всё-таки немного опыта. Но и мы никуда не спешим :D
Осваивайся, пожалуйста, в комфортном для себя режиме, и если желание запустить повесть "Конотопська вiдьма" останется, будем очень рады.

Спасибо)
Спасибо!! Буду держать вас в курсе)

TanG

Post by TanG » February 16th, 2021, 5:48 am

TanG wrote:
January 18th, 2021, 4:49 pm
Наступне в планах "Кобзар" Шевченка 1840р. А то в перекладі англійською він записаний є, а українською поки немає, непорядок 8-)
Якщо раптом хтось захоче взятися за цей проєкт як BC, з радістю просто почитаю вірші :mrgreen:
Tan.
Знайшла ще одне видання Кобзаря 1915р.https://archive.org/details/kobzarshev00shev/page/570/mode/2up цього разу видано українською, а не транслітерацією, на відміну від першого, і містить більш повне зібрання шевченківських віршів (у першому їх буквально 8). Перше видання запишеться швидше, оскільки коротше, але так як ті вірші є у другій книзі, а нас не так багато, щоб двічі записувати одне і те ж, доцільніше було б взяти другу книгу. Вибірку не хочу, хочу всю (отака я жадібна).
Тепер сиджу, сумніваюся.
Tan.
P.S. Хм і ще одне 1922р. https://archive.org/details/libgen_00702606/page/n11/mode/1up мабуть, на останньому і зупинюся.
Readers and Listeners Wanted: "Кобзар" Т. Шевченко, ч.1, "Українські народні казки" В. Гнатюк, І. Рудченко.
в наявності вільні ролі у "Маскарад" Олена Пчілка, інколи кілька речень мають велике значення.

HannaPonomarenko

Post by HannaPonomarenko » February 16th, 2021, 7:03 am

TanG wrote:
February 16th, 2021, 5:48 am
Вибірку не хочу, хочу всю (отака я жадібна).
Тепер сиджу, сумніваюся.
Tan.
P.S. Хм і ще одне 1922р. https://archive.org/details/libgen_00702606/page/n11/mode/1up мабуть, на останньому і зупинюся.
300+ страниц стихов :D Ударим автопробегом по бездорожью, как я люблю :mrgreen: Такой большой выбор, глядишь, что-то и не очень грустное найти можно будет)

TanG

Post by TanG » February 16th, 2021, 8:28 am

HannaPonomarenko wrote:
February 16th, 2021, 7:03 am
TanG wrote:
February 16th, 2021, 5:48 am
Вибірку не хочу, хочу всю (отака я жадібна).
Тепер сиджу, сумніваюся.
Tan.
300+ страниц стихов :D Ударим автопробегом по бездорожью, как я люблю :mrgreen: Такой большой выбор, глядишь, что-то и не очень грустное найти можно будет)
Та от розписую секції, зараз на 118-й і трохи в шоці, як закінчу, можливо щось об'єднаю. Але не буде потрібно посилати новеньких україномовних в мультимовну колекцію, тут точно щось знайдеться для першого запису. (Я така оптимістка :lol: )
Readers and Listeners Wanted: "Кобзар" Т. Шевченко, ч.1, "Українські народні казки" В. Гнатюк, І. Рудченко.
в наявності вільні ролі у "Маскарад" Олена Пчілка, інколи кілька речень мають велике значення.

HannaPonomarenko

Post by HannaPonomarenko » February 16th, 2021, 10:03 am

TanG wrote:
February 16th, 2021, 8:28 am

Та от розписую секції, зараз на 118-й і трохи в шоці, як закінчу, можливо щось об'єднаю. Але не буде потрібно посилати новеньких україномовних в мультимовну колекцію, тут точно щось знайдеться для першого запису. (Я така оптимістка :lol: )
Як закiнчиш?) Я все ж таки наважусь запропонувати виборку тiльки поем для початку :)
UPD. А не поэм по содержанию только две, другие просто длинные стихи :mrgreen:

TanG

Post by TanG » February 16th, 2021, 10:37 am

HannaPonomarenko wrote:
February 16th, 2021, 10:03 am

Як закiнчиш?) Я все ж таки наважусь запропонувати виборку тiльки поем для початку :)
По фіналу тут вийшло 226 віршів і поем, об'єднувати не дуже хочу, бо більшість не сильно короткі. Тому схиляюся до того, щоб поділити книгу на частини (от як ти Толстого поділила на "Детство", потім буде "Отрочество" і т.д.) Якщо розбити приблизно по 55 віршиків, то цілком можна вкластися в 4 частини, одним словом в мене на найближчий час є чим зайнятися :D

HannaPonomarenko

Post by HannaPonomarenko » February 16th, 2021, 11:27 am

TanG wrote:
February 16th, 2021, 10:37 am
HannaPonomarenko wrote:
February 16th, 2021, 10:03 am

По фіналу тут вийшло 226 віршів і поем, об'єднувати не дуже хочу, бо більшість не сильно короткі. Тому схиляюся до того, щоб поділити книгу на частини (от як ти Толстого поділила на "Детство", потім буде "Отрочество" і т.д.) Якщо розбити приблизно по 55 віршиків, то цілком можна вкластися в 4 частини, одним словом в мене на найближчий час є чим зайнятися :D
Хорошая идея! :thumbs: Будем ждать)

HandmadePSK

Post by HandmadePSK » February 16th, 2021, 8:49 pm

Hello, respected and fresh company of the little Ukrainian-speaking island of the forum! Glad to you and myself among you! 💛💙
Due to high employment and lack of knowledge and experience, I am not yet taking up audio recordings, but I will be grateful if, when necessary, someone invites me to the PL of some not very big Ukrainian-language project.
Thank you! Joy and good health to all of us! 🐅
MARCH to the FINISH LINE - 2021 Cleanup Month
Aspire to inspire before we expire! :thumbs:
Alexander, by HandmadePSK

HannaPonomarenko

Post by HannaPonomarenko » February 17th, 2021, 6:25 am

HandmadePSK wrote:
February 16th, 2021, 8:49 pm
Hello, respected and fresh company of the little Ukrainian-speaking island of the forum! Glad to you and myself among you! 💛💙
Due to high employment and lack of knowledge and experience, I am not yet taking up audio recordings, but I will be grateful if, when necessary, someone invites me to the PL of some not very big Ukrainian-language project.
Thank you! Joy and good health to all of us! 🐅
Hello, Alexander)
Perhaps you're right to postpond recording, because it becomes a passion :D Once I started I don't know how to stop)
You might like to bookmark this project viewtopic.php?f=28&t=85724&p=1855268&hilit=Ukrainian#p1855268 on the subject mentioned above for PLing. Reading poetry may also be inspiring for a talanted person but it's up to them)
Thank you

TanG

Post by TanG » February 18th, 2021, 9:11 am

Нарешті це відбулося, проєкт запущено, секції розписано, тому:
Запрошую бажаючих взяти участь у записі "Кобзаря" Т. Шевченка, частина 1
Буду рада бачити всіх! 8-)
Tan.

HannaPonomarenko

Post by HannaPonomarenko » February 20th, 2021, 5:10 pm

В процессе записи поэтического произведения Леси Украинки "Сим струн" у меня появилась идея создать коллекцию с рабочим названием "Улюблені вірші Лесі Українки до ії 150-иріччя". Чтец добавляет стих, который ему нравится из любого её сборника.
Я пока не прорабатывала. Но с февраля по декабрь, я думаю, штук 15 мы наберём)

Post Reply